Beatrijsstraat 120
Den Haag
Wie ik ben en wat ik denk is vanaf 1873 gevormd en gekneed door vier generaties van immigranten en harde werkers. Ik ben gevormd door katholieke scholen en de St. Rosakerk, maar ook door de Hindoe-pandits Haldar, Sahtoe en Raghoebier. – K.R. Sing
Met genoegen nodigen K.R. Sing, Kenniskring Nederland-Suriname, Ons Huis en Boom uitgevers Amsterdam u uit voor de boekpresentatie van:
Uit de klei van Saramacca – Een Surinaamse familiegeschiedenis van K.R. Sing
Op dinsdag 28 mei om 19.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur)
in Ons Huis, Beatrijsstraat 120, Den Haag
Uit de klei van Saramacca vertelt het verhaal van vijf generaties van een Hindostaanse familie vanaf de immigraties in 1873, tegen de achtergrond van (post)koloniale ontwikkelingen in Suriname. K.R. Sing is het pseudoniem van Stanley Raghoebarsing, een bekend Surinaams politicus van de VHP.
Programma
- Welkom door Hemant Lachman, bestuurslid Kenniskring Nederland-Suriname
- Korte inleiding door Tijn Boon, adjunct-uitgever Boom
- Lezing door K.R. Sing, auteur
- Interview door Rabin Baldewsingh, oud-wethouder Den Haag
- Discussie met de zaal
Tussen het programma door zal zanger Raj Mohan liederen ten gehore brengen.
Na afloop van het officiële gedeelte vanaf 21.00 uur bent u van harte uitgenodigd om na te praten. Het boek is te koop in de zaal, de auteur zal signeren.
Graag aanmelden via Boom uitgevers Amsterdam: info@bua.nl onder vermelding van ‘Boekpresentatie Uit de klei van Saramacca’






Wie ik ben en wat ik denk is vanaf 1873 gevormd en gekneed door vier generaties van immigranten en harde werkers. Ik ben gevormd door katholieke scholen en de St. Rosakerk, maar ook door de Hindoe-pandits Haldar, Sahtoe en Raghoebier. – K.R. Sing



